Mylneryki – cyfrowy reprint

MYLNEWIZ-500x500W tych dziwnych czasach globalnej pandemii COVID-19 mamy obowiązek wzajemnie wspierać się i dzielić tym, co pomoże nam razem przetrwać ten kataklizm. Wiele osób od dawna namawiało mnie do udostępnienia moich „Mylneryków” w formie elektronicznej. Zatem… PROSZĘ BARDZO! I TO ZA DARMO!

TAK! Wszystkim obecnym i przyszłym członkom Klubu Biznesu Bez Stresu udostępniam dziś ZA DARMO cyfrowy reprint zawartości książki „Mylneryki. Ilustrowany katalog błędów, skłonności i złudzeń poznawczych”. Link do pliku PDF znajduje się we wpisie „KlubBBS: Mylneryki – cyfrowy reprint” (tak, musisz zapisać się do Klubu Biznesu Bez Stresu, żeby pobrać lub wyświetlić ten plik, ale członkostwo w naszym Klubie nic nie kosztuje).

Co dostajesz?

Plik PDF zawierający całe wnętrze książki, czyli 240 stron, 183 definicje pułapek poznawczych, 190 limeryków i 191 ilustracji!

Czego nie dostajesz?

Efektownej twardej oprawy i treści wydrukowanej na ekskluzywnym papierze – czyli tego, co przyczyniło się do wyróżnienia „Mylneryków” w ramach Konkursu na Książkę Edytorsko Doskonałą podczas 23. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.

Pliku PDF nie położysz na biurku albo na stoliku w salonie, nie postawisz go też na półce, żeby odwiedzającym cię gościom szczęka opadła z zachwytu…

Obecnie wersja papierowa jest nie do zdobycia, ale nie wykluczam jej ponownego udostępnienia po wakacjach.

Tymczasem zapisz się do Klubu Biznesu Bez Stresu, pobierz cyfrowy reprint i sprawdź, czy jesienią lepiej będzie kupić papierowe „Mylneryki” dla siebie, czy na gwiazdkowy prezent dla kogoś, kto ceni rzeczy gustowne i dające do myślenia.

»»» Zapisy do Klubu! Tutaj! «««

4 myśli w temacie “Mylneryki – cyfrowy reprint

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.