Kostka GoNo

Mam wejść w nowe przedsięwzięcie
Czy odwrócić się na pięcie?
Zamiast się z myślami kłócić,
Wolałbym móc kostką rzucić…

TERAZ JUŻ MOŻESZ!

Kostka GoNo pomoże Ci zdecydować, co zrobić, kiedy jesteś w kropce!

GoNoDice

Kiedy podejmujesz jakąś decyzję, możesz znaleźć się w jednej z trzech sytuacji:

  1. Tak, tak, tak! – to sytuacja, kiedy za wszelką cenę chcesz przystać na otrzymaną propozycję (ponieważ spodziewasz się wspaniałej nagrody, jeśli powiesz TAK (GO), albo straszliwej kary, jeśli powiesz NIE (NO)).
  2. Nie, nie, nie! – to sytuacja, kiedy za wszelką cenę nie chcesz przystać na otrzymaną propozycję (ponieważ spodziewasz się straszliwej kary, jeśli powiesz TAK (GO), albo wspaniałej nagrody, jeśli powiesz NIE (NO)).
  3. Nie wiem… Może… Niech będzie… Dla świętego spokoju… – to sytuacja, kiedy tak naprawdę nie powinieneś przystawać na otrzymaną propozycję, ale z jakiegoś dziwnego powodu mówisz TAK (GO) zamiast NIE (NO). A potem żałujesz, bo przytłaczają Cię niepotrzebne zobowiązania i nie masz czasu na to, co jest dla Ciebie najważniejsze. Kostka GoNo pomoże Ci podjąć dobrą decyzję w tym właśnie przypadku.

Na czym polega sekret Kostki GoNo?

Została zaprojektowana tak, żeby chronić Cię przed zbyt częstym mówieniem TAK.

Na jednej ściance ma znak GO (czyli TAK), a na pozostałych pięciu znak NO (czyli NIE).

W ten sposób o ponad 83% zmniejsza liczbę sytuacji, w których zgadzasz się na coś wbrew swojemu dobrze pojętemu interesowi!

Jeśli masz wątpliwości, po prostu rzuć Kostką GoNo, a ona podpowie Ci, co powinieneś zrobić.

Kostka GoNo jest moim darem dla świata. To bardziej idea wspierająca skuteczne działanie niż produkt. Nie handluję tymi radosnymi żółtymi sześcianikami z czerwonymi znakami, lecz w miarę swoich możliwości rozdaję je wszystkim potrzebującym. Jeśli chcesz w dobrej wierze skopiować zaprojektowane przeze mnie znaki GO i NO, nie wahaj się. Nie oczekuję za to żadnego wynagrodzenia. Będzie mi miło, gdy wspomnisz, że wymyślił je TesTeq – Krzysztof Wysocki.

Możesz również podejmować decyzje rzucając standardową kostką – po prostu przyjmij, że sześć kropek to GO, a jedna, dwie, trzy, cztery i pięć to NO.

Ale jest jeszcze jedna, znacznie ważniejsza sprawa, która leży mi na sercu. Jeśli Kostka GoNo wspiera cię w podejmowaniu decyzji, ty też coś wesprzyj. Na przykład wpłać dowolną kwotę na Pajacyka. Niech jedna kostka zafunduje choć jeden posiłek w ramach akcji dożywiania dzieci.

Jeśli masz jakieś pytania, nie rzucaj Kostką GoNo. Odpowiem na każde, które prześlesz na adres: testeq {at} KostkaGoNo.pl.