Polityka prywatności

Polityka prywatności i ciasteczek

 1. Biznesu Bez Stresu (biznesbezstresu.pl) dba o Twoją prywatność, stosując opisane poniżej zasady przetwarzania danych osobowych oraz używania ciasteczek (czyli plików cookies). Twoje dane są bezpieczne i nigdy nie zostaną nikomu udostępnione bez Twojej wyraźnej zgody za wyjątkiem sytuacji, w których administrator jest zobligowany do udostępnienia tych danych upoważnionym organom państwowym.
 2. Administratorem Twoich danych osobowych, czyli osobą odpowiedzialną za ich bezpieczeństwo, jest Krzysztof Wysocki „TesTeq”, ul. Republikańska 18, 04-404 Warszawa, e-mail: testeq (at) biznesbezstresu.com.pl zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 2016-04-27 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 2018-05-10 (Dz.U. 2018 poz. 1000).
 3. Akceptując niniejszą politykę prywatności, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych przez Biznes Bez Stresu oraz przez wymienionych poniżej, renomowanych usługodawców. Ich usługi są opłacane przez Biznes Bez Stresu po to, żeby uchronić Twoje dane przed wykorzystaniem w celach marketingowych. Z usługodawcami tymi zostały podpisane stosowne umowy dotyczące powierzenia przetwarzania danych osobowych.
 4. Blog Biznes Bez Stresu wykorzystuje komercyjną platformę WordPress.com. Jeśli w przeglądarce internetowej masz odblokowaną obsługę ciasteczek, są one stosowane zgodnie z polityką ciasteczek właściciela platformy WordPress.com – firmy Automattic Inc., 60 29th Street #343, San Francisco, CA 94110, United States of America. Żeby zamieścić komentarz lub skorzystać z formularza kontaktowego musisz podać swoje imię lub pseudonim i adres e-mail. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z polityką prywatności właściciela platformy WordPress.com – firmy Automattic Inc., 60 29th Street #343, San Francisco, CA 94110, United States of America.
 5. Zapisanie się do Klubu Biznesu Bez Stresu wymaga podania imienia lub pseudonimu i adresu e-mail oraz wyrażenia zgody na przesyłanie klubowego biuletynu. Lista członków Klubu Biznesu Bez Stresu jest gromadzona i przetwarzana przez Biznes Bez Stresu oraz przez firmę GetResponse Sp. z o.o., ul. Arkońska 6/A3, 80-387 Gdańsk, Polska zgodnie z jej polityką prywatności.
 6. Zakupy w internetowym Sklepie Biznesu Bez Stresu wymagają podania imienia i nazwiska, adresu e-mail i danych adresowych. Dane te są gromadzone i przetwarzane w celu realizacji zamówień przez Biznes Bez Stresu oraz przez firmę Shoplo Sp. z o.o., ul. Inflancka 4C, 00-189 Warszawa, Polska zgodnie z jej polityką prywatności.
 7. Płatności w Sklepie Biznesu Bez Stresu są obsługiwane przez firmę Blue Media S.A., ul. Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot zgodnie z jej polityką prywatności.
 8. Dostawy w Sklepie Biznesu Bez Stresu są obsługiwane przez Pocztę Polską S.A., ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940-Warszawa zgodnie z jej informacją o zbieraniu danych osobowych.
 9. W każdej chwili masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich uaktualnienia, usunięcia, przeniesienia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania oraz odwołania zgody na ich przetwarzanie. Żeby skorzystać ze swoich praw lub uzyskać dodatkowe wyjaśnienia, wyślij wiadomość na adres testeq (at) biznesbezstresu.com.pl.
 10. W przypadku kontaktu e-mailowego, jako nadawca wiadomości, w naturalny sposób udostępniasz swój adres e-mail. Wraz z treścią korespondencji jest on przetwarzany przez Biznes Bez Stresu w celu obsługi Twojego zgłoszenia, a następnie dane te są archiwizowane.
 11. Twoje dane będą przetwarzane do końca działalności Biznesu Bez Stresu, o ile wcześniej nie zażądasz ich usunięcia.