KlubBBS: Wakacyjny Kurs ZTD

BBS150GBDziesięć lat temu na łamach Biznesu Bez Stresu ukazał się serial pod tytułem „Wakacyjny Kurs ZTD”. To był prawdziwy przebój z żywiołowym udziałem czytelników zostawiających pod każdym wpisem wiele inspirujących komentarzy. Niestety w tym roku platforma Blox, która była poprzednim domem Biznesu Bez Stresu, zniknęła z sieci, a z nią tamte wpisy. Ale od czego są kopie zapasowe!

„Wakacyjny Kurs ZTD” został ocalony od zapomnienia i dziś wraca z jeszcze większą mocą. To mój prezent nie tylko dla Krzysztofów, którzy 25 lipca obchodzą imieniny, ale też dla wszystkich członków Klubu Biznesu Bez Stresu. Jubileuszowe wydanie zawiera siedemnaście oryginalnych, przejrzanych i poprawionych lekcji oraz cztery dodatkowe, które uzupełniają pierwotny program zajęć.

Ale chwileczkę… Cóż to jest to ZTD?

ZTD to Zen To Done – prosta metoda realizowania własnych zamierzeń i zarządzania sprawami do załatwienia przeznaczona dla tych, których przeraża złożoność innych systemów, takich jak Getting Things Done (GTD) Davida Allena czy 7 nawyków skutecznego działania Stephena Coveya.

„Wakacyjny Kurs ZTD” jest polską adaptacją elektronicznej książki Leo Babauty „Zen To Done: The Ultimate Simple Productivity System”, której treść została umieszczona przez Autora w domenie publicznej.

Plik PDF zawierający kurs sformatowałem tak, żeby był czytelny na urządzeniach przenośnych. Dzięki temu będziesz mógł szybko, łatwo i przyjemnie zapoznać się z ZTD na plaży, w namiocie, w pociągu, w autobusie, w samolocie i gdziekolwiek tylko cię oczy poniosą.

Pobierz plik »»» kurs-ztd.pdf ««« na swoje urządzenie i poznaj moc Kamieni Milowych, Najważniejszych Zadań i Prostego Przeglądu Tygodniowego!

Jeśli znasz ludzi, którym przydałoby się skuteczniejsze zarządzanie swoim życiem, zrób dobry uczynek i zaproś ich do Klubu Biznesu Bez Stresu. To nic nie kosztuje. „Wakacyjny Kurs ZTD” może im pomóc, a na pewno nie zaszkodzi!

2 myśli w temacie “KlubBBS: Wakacyjny Kurs ZTD

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.