Potęga wdzięczności

DOSKLEPU

Tego się nie spodziewałem! Niektórzy czytelnicy Biznesu Bez Stresu kupują moją niezwykłą książkę „Mylneryki. Ilustrowany katalog błędów, skłonności i złudzeń poznawczych” w ciemno! Traktują ten zakup jako formę zapłaty za ponad 2200 wpisów, które przez trzynaście lat istnienia bloga otrzymali za darmo. Czuję się zmieszany, wstrząśnięty i wzruszony. Dziękuję Wam serdecznie!

Wydarzenia minionego tygodnia relacjonowałem na bieżąco w mediach społecznościowych. Najpierw spotkałem się z inspiratorami mojego mylnerykowego przedsięwzięcia – Jackiem Santorskim i Michałem Szafrańskim, którym wręczyłem „Mylneryki” z dedykacjami.

Jacek Santorski, Michał Szafrański

A propos: każdy może dostać taką dedykację. W przeciwieństwie do standardowego „mazaka” oznaczającego podpis autora dostajesz prawdziwy, napisany specjalnie dla ciebie albo dla bliskiej ci osoby limeryk. Liczba takich dedykacji jest ograniczona, ponieważ stworzenie unikalnej, opartej na wskazówkach zamawiającego, poetyckiej dedykacji wymaga sporo czasu.

Bardzo mnie ucieszyło, że „Mylneryki” zostały docenione przez branżowy portal wydawców.

WYDAWCA

We wtorek rozpoczęła się pracowita wysyłka książek.

Najpierw 17 obowiązkowych egzemplarzy do 15 bibliotek z Biblioteką Narodową na czele.

BIBLIO17

Potem egzemplarz z dedykacją dla Pierwszego Nabywcy (o tym niezwykłym zamówieniu możesz przeczytać we wpisie „Słodkie zaufanie”).

Pierwszy Nabywca - Orginal_Replica

I następne – zgodnie z kolejnością napływania zamówień. Jak widać, Poczta Polska się spisuje!

Michał Wolski

Przypominam, że próbkę „Mylneryków” możesz pobrać bezpłatnie:

Pobierz „eMylneryki”!

4 myśli w temacie “Potęga wdzięczności

  1. @Konlin: Kahneman to inny kaliber. Dogłębne studia nad ludzkimi zachowaniami. Ale u mnie jest katalog znacznie większej liczby zjawisk zaobserwowanych nie tylko przez Kahnemana, ale też przez innych badaczy.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.