Dobra nowina!

DOSKLEPU

GTDPLTo jest dobra nowina! To jest bardzo dobra nowina!! To jest świetna nowina!!! Powiem wprost: to jest REWELACJA i REWOLUCJA, na którą czekali wszyscy entuzjaści metody Getting Things Done (GTD) Davida Allena. Od października 2019 roku wyłącznym partnerem David Allen Company w Polsce jest firma ProOutcome Sp. z o.o. Dlaczego mnie to tak cieszy?

Stali czytelnicy Biznesu Bez Stresu być może pamiętają wpis z 2013 roku „Nareszcie w Polsce!”. Opisałem w nim moje wrażenia z pierwszego, oficjalnego, publicznego szkolenia Getting Things Done w naszym kraju zorganizowanego przez wyłącznego wówczas partnera David Allen Company w Polsce – Grupę DOOR. Kurs ten oceniłem na 8 w skali od 1 do 10. Nieźle, ale bez szału. Dlaczego?

Dlatego, że Grupa DOOR to potentat szkoleniowy w Europie Centralnej i Wschodniej mający w swojej ofercie różnorodne programy z zakresu zarządzania i przywództwa, efektywności osobistej oraz rozwiązań sprzedażowych i doradczych. Jest swego rodzaju hipermarketem jak Tesco, gdzie na jednej półce stoją Pepsi, Coca Cola i OSHEE.

Tymczasem metoda Getting Things Done zasługuje na unikalny entuzjazm oraz zaangażowanie, których brak w hipermarkecie. Takie rzeczy można dostać tylko w butiku. Tylko w firmie, której szef wierzy w unikalność i skuteczność podejścia Davida Allena do zarządzania pracą i życiem. Tylko w firmie, której szef nie tylko deklaruje tę swoją wiarę wobec kursantów, ale sam wykorzystuje GTD na co dzień jak David Allen.

Któż zatem stoi za ProOutcome Sp. z o.o.? To certyfikowany GTD Master Trainer, jeden z najlepszych polskich ekspertów w dziedzinie produktywności Jakub Ujejski. Wierzę, że pod jego wodzą metoda Getting Things Done wreszcie rozkwitnie w Polsce, tak jak już dawno powinna. Tak się stało w tych krajach, gdzie za promowanie GTD wzięli się entuzjaści GTD, a nie entuzjaści organizowania kursów doskonalenia zawodowego.

Jakubie! To się musi udać! Życzę Ci tego z całego serca!

2 myśli w temacie “Dobra nowina!

  1. Krzysztof,
    dziękuję za tak miłe słowa (i wysoko postawioną poprzeczkę)! Kredyt zaufania od tak wnikliwego obserwatora i propagatora GTD w Polsce to niezwykle motywujące i zarazem trochę onieśmielające doświadczenie! To co z pewnością mogę zagwarantować Tobie oraz wszystkim zainteresowanym metodą Davida Allena, to fakt, że wkładamy w jej rozwój całe swoje serce.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.