„Mylneryko” fantastico!

DOSKLEPU

To był obłędny tydzień. Jestem skonany. Dlatego w dalszej części wpisu przedstawiam tylko krótką fotorelację z tego, co się działo, ale najpierw chcę serdecznie podziękować:

 • wszystkim obecnym i przyszłym czytelnikom „Mylneryków” i Biznesu Bez Stresu, którzy mnie odwiedzili na 23. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie oraz spotkali się ze mną w niedzielę na Saskiej Kępie – za to, że nadajecie sens mojemu działaniu;
 • organizatorom 23. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie za solidne wywiązanie się z podjętych zobowiązań;
 • organizatorom i jury Konkursu na Książkę Edytorsko Doskonałą EDYCJA za otwartość i nieuleganie wpływom wielkich graczy na rynku wydawniczym;
 • Panu Michałowi Rusinkowi za krótką, acz niezwykle miłą wymianę limerycznych uprzejmości;
 • Jackowi Santorskiem i całemu zespołowi Values_ za tak wspaniałą inicjatywę, jaką jest APPendix, oraz za zaproszenie mnie do wzięcia w niej aktywnego udziału;
 • Pani TesTeqowej, Pannie TesTeqównie i TesTeqowi Juniorowi za to, że zaszczycili mój występ na APPendiksie swoją obecnością i kibicowali mi od pierwszej do ostatniej minuty, a potem pomagali odbierać gratulacje od widzów. ;-)

A oto fotorelacja:

Tak wyglądało stoisko Biznesu Bez Stresu na 23. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie. Jak na jedną książkę, było całkiem pokaźnych rozmiarów!

MTK-KRAK

Oto dyplom potwierdzający przyznanie „Mylnerykom” wyróżnienia w Konkursie na Książkę Edytorsko Doskonałą EDYCJA „za dowcipną a jednocześnie elegancką koncepcję układu graficznego książki”:

EDYCJA

A to moja limeryczna dedykacja dla Pana Michała Rusinka i jego targowa riposta:

MRDEDYK

I wreszcie finał: uchwycony przez Panią TesTeqową początek mojego występu w ramach APPendiksu. W tym właśnie momencie dziękowałem Jackowi Santorskiemu za zaproszenie i ostrzegałem go, że zapraszając mnie nie wiedział, co czyni… ;-)

APPX2019

To tyle.

PS. Serdecznie dziękuję nabywcom „Mylneryków”, którzy szturmem wzięli sklep internetowy oraz sklep nieinternetowy zorganizowany podczas APPendiksu!

3 myśli w temacie “„Mylneryko” fantastico!

 1. Gratuluję dwóch grzybków w barszczu na wywarze z mylneryków!
  Życzę wysprzedania dodruków i ciekawych spotkań z potencjalnymi czytelnikami.
  Nie życzę trzech takich tygodni co miesiąc przez najbliższe lata.

  Polubienie

 2. @Orginal_Replica: Dzięki! Celne życzenia. Kumulacja była przypadkowa, bo występ na APPendiksie został przełożony z 15 września na 27 października. Najpierw się załamałem, że stracę dzień targowy i dobę hotelową (przedpłaconą bezzwrotnie), ale potem wziąłem tę stratę na klatę. Teraz wiem, że na 15 września nie byłbym tak przygotowany do występu, jak byłem na 27 października. Wzorem Pana Prezydenta uczyłem się, uczyłem, cały czas uczyłem. I dobrze!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.