Czy TesTeq istnieje?

Appenix_Cover_Październik_2019-150x150Czy TesTeq istnieje? To pytanie elektryzuje całą Polskę od kilkunastu lat! I wreszcie będzie okazja, żeby to sprawdzić, ponieważ TesTeq zstąpi z internetowej chmury na ziemię i da szoł! Wystąpię na żywo 27 października 2019 roku (niedziela) w Warszawie w ramach APPendiksu, czyli cyklicznego wydarzenia organizowanego przez Akademię Psychologii Przywództwa Jacka Santorskiego. Oto plakat reklamujący to spotkanie:

Appendix_Październik_2019

Tytuł wystąpienia „Głowa bez głowy, czyli dlaczego powinniśmy myśleć o myśleniu?” w oczywisty sposób nawiązuje do tematu mojej najnowszej książki „Mylneryki. Ilustrowany katalog błędów, skłonności i złudzeń poznawczych”.

Wszystkich członków Klubu Biznesu Bez Stresu i czytelników bloga serdecznie zapraszam do wybrania się w ten piękny, słoneczny dzień na Saską Kępę do PROMu Kultury przy ul. Brukselskiej 23. Będzie niezwykle, ciekawie i osobiście!

Dla osób, które nie mogą żyć bez Facebooka, podaję link do wydarzenia APPendix – „Integrity” i charakter. A czym jest APPendix, można dowiedzieć się tu: APPx.pl.

Jestem pierwszym mówcą i podjąłem się trudnego zadania rozbudzenia widzów po szaleństwach sobotniej nocy. Dziesiąta rano w niedzielę to przecież prawie świt! ;-)

targi-ksiazki-krakow-150x150Ale to nie wszystko. Mieszkańcy Małopolski będą mieli okazję spotkać się ze mną wcześniej. Jako Biznes Bez Stresu (stoisko K6, hala Dunajec) wypromuję „Mylneryki” na 23. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie. Czekam na Was w czwartek, piątek i sobotę. W niedzielę mnie już nie będzie ze względu na warszawski występ w ramach APPendiksu.

SERDECZNIE ZAPRASZAM! Sprawdźcie, czy TesTeq istnieje!

PS. Dla czytelników Biznesu Bez Stresu, którzy wybierają się na 23. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie mam super prezent:

TARZAPRO

Od tej chwili aż do wyczerpania się zapasu (20 sztuk) do każdego egzemplarza „Mylneryków” będę dodawał jedno czterodniowe zaproszenie na Targi (normalna cena czterodniowego karnetu wejściowego to 30 złotych). Kto pierwszy, ten lepszy – zapraszam do sklepu!

DOSKLEPU

Jedna myśl w temacie “Czy TesTeq istnieje?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.