120 spinaczy

SPINACZEW 1993 roku w wieku 23 lat Trent Dyrsmid został zatrudniony na stanowisku maklera giełdowego w niewielkim banku na przedmieściach Vancouver w Kanadzie. Mimo że był nowicjuszem, a przedmieścia nie są miejscem, gdzie działają wielkie instytucje finansowe, Trent w ciągu dwóch lat stał się gwiazdą, której zaczęli pożądać najwięksi gracze na rynku kapitałowym. Jak tego dokonał? Za pomocą 120 spinaczy!

„Każdego ranka stawiałem na biurku dwa słoiki: jeden wypełniony 120 spinaczami, a drugi pusty. O ósmej rano zaczynałem dzwonić do klientów i po każdym telefonie przekładałem jeden spinacz z pierwszego słoika do drugiego. Kończyłem pracę, gdy przełożyłem je wszystkie. Dopiero wtedy sprawdzałem notowania giełdowe, czytałem analizy rynkowe i przeglądałem gazety. Jeśli wcześniej wydarzyłoby się coś naprawdę ważnego, z pewnością dotarłoby to do mnie innymi drogami.” – Trent Dyrsmid

Spinacze działają, ponieważ przyciągają wzrok i stają się wyzwalaczami nawyku, a jednocześnie wspaniale pokazują sukces, który odnosi ich przekładacz. Są więc motywatorem do kwadratu!

Jestem pewien, że Kamil Stoch również stosuje podobne metody, żeby wyrabiać i pielęgnować dobre nawyki oraz mobilizować się do pracy, która owocuje mistrzowskimi osiągnięciami.

Każdy z nas ma w sobie potencjał, żeby w jakiejś dziedzinie zostać gwiazdą, ale większości ludzi po prostu nie chce się przekładać spinaczy.

A ty? Czy odważysz się podjąć wyzwanie 120 spinaczy?

 • Chcesz zgrabnie wyglądać? Codziennie stopniowo zwiększaj od 10 do 120 liczbę spinaczy odpowiadających pompkom i brzuszkom, które wykonałeś.
 • Chcesz zostać pisarzem? Codziennie przekładaj 120 spinaczy odpowiadających 120 zdaniom, które napisałeś.
 • Chcesz zostać kartoflem kanapowym? Codziennie przekładaj 120 spinaczy, z których każdy symbolizuje 5-minutowy odcinek czasu przesiedziany na kanapie przed telewizorem.

Jak widzisz, możliwości jest wiele – dla każdego coś miłego!

Spinacze z radością pomogą ci osiągnąć każdy cel, jaki sobie wyznaczysz!

Nie zwlekaj!

Kup dziś spinacze i dwa słoiki,
Zacznij wyrabiać zdrowe nawyki!

4 myśli w temacie “120 spinaczy

 1. Pon Stoch to pewnie robi tak, ze poziro do słoika i kielo spinacy w nim nalicy, telo metrów postanawio hipnąć. A pon Horngacher… potejemnie tyk spinacy dokłado :)

  Polubione przez 1 osoba

 2. @owcarek podhalański: Chyba zdradziłeś całą tajemnicę. Dobrze, że po polsku, to się Austriacy i Niemcy nie dowiedzą. :-)

  Polubienie

 3. @Piotr Szostak: Tak, nie wątpię, że poświęcił się karierze, acz pomysł wyrabiania nawyków i motywowania się za pomocą spinaczy uważam za bardzo dobry.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.