BBS #0138: Zostań Patronem Biznesu Bez Stresu!

Nie masz czasu czytać tego wpisu? To go posłuchaj! Tutaj albo w postaci podcastu Biznesu Bez Stresu dostępnego we wszystkich rozgłośniach od Apple po Spotify i YouTube!

ZOSTAN-PATRONEM-BBS-150x150Członkowie Klubu Biznesu Bez Stresu dowiedzieli się o tym pierwsi. Potem przyszła kolej na członków Klanu Finansowych Ninja Michała Szafrańskiego. A teraz ogłaszam to publicznie. Podczas sierpniowej przerwy w pisaniu usiadłem na werandzie i w promieniach słońca wymyśliłem Nowy Bezstresowy Ład. ;-)

W czym rzecz?

Postanowiłem użyć serwisu Patronite do tchnięcia nowego życia w Biznes Bez Stresu. Konkretne wsparcie czytelników zmobilizuje mnie do kontynuacji i rozwoju tej platformy, której celem jest dostarczanie wartościowych treści i walka z chamstwem, wulgarnością i agresją. Wszystkie szczegóły znajdziesz tu: https://patronite.pl/BiznesBezStresu.

Zdefiniowałem 4 podstawowe progi wsparcia:

  1. Patron Biznesu Bez Stresu wspiera edukacyjną misję BBS, ponieważ uważa, że publikowane treści są ciekawe i przydatne w codziennym życiu, oraz dołącza do krucjaty przeciwko chamstwu, wulgarności i agresji.
  2. Patron Esencji Biznesu Bez Stresu wspiera edukacyjną misję BBS i w rewanżu otrzymuje co miesiąc ebook poświęcony konkretnym zagadnieniom – na przykład negocjacjom, podejmowaniu decyzji, marketingowi, zarządzaniu zespołami ludzkimi itp.
  3. Patron Biblioteki Biznesu Bez Stresu wspiera edukacyjną misję BBS i w rewanżu otrzymuje dodatkowo ebooki z treścią moich książek: na początek „Teraz! Jak już dziś zmienić jutro?”, a potem „Konstrukcja cepa, czyli jak skutecznie młócić rzeczywistość ku własnemu pożytkowi?”, „Ja! Najpierw ja! Zadbaj o siebie, żeby móc lepiej dbać o innych!” i następne.
  4. Patron Głosu Biznesu Bez Stresu wspiera edukacyjną misję BBS i leczenie mojego głosu, który tak zaszwankował, że nie mogę już nawet nagrywać podcastów – muszę korzystać z pomocy Syntetycznego Krzysztofa wbudowanego w sprzęt Apple. Oczywiście w rewanżu otrzymuje wszystkie ebooki z serii Esencja BBS i publikowane w ramach Biblioteki BBS.

Powtarzam, wszystkie szczegóły znajdziesz tu: https://patronite.pl/BiznesBezStresu.

Proszę Cię o to wsparcie z dwóch powodów:

  • jako rewanż za 15 lat pracy i ponad 2400 artykułów, które dotychczas opublikowałem;
  • jako motywację do kolejnych lat pracy i publikacji artykułów, które pomogą Tobie i wszystkim pozostałym Czytelnikom Biznesu Bez Stresu pozostawać przy zdrowych zmysłach i zachowywać życiową równowagę.

Jeśli się pospieszysz, to być może uda Ci się jeszcze skorzystać ze specjalnych progów wsparcia, które przygotowałem dla pierwszych 50 Patronów. Dzięki temu zaoszczędzisz 4 lub 2 złote miesięcznie w zależności od wybranego progu, a w rewanżu dostaniesz cały należny Ci pakiet.

Twoje wsparcie jest dla mnie bardzo ważne.

Zostań Patronem Biznesu Bez Stresu!
ZOSTAN-PATRONEM-BBS-2000x200

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.