BBS #0080: Teraz! Audiobook

DOSKLEPU

Nie masz czasu czytać tego wpisu? To go posłuchaj! Tutaj albo w postaci podcastu Biznesu Bez Stresu dostępnego we wszystkich rozgłośniach od Apple po Spotify i YouTube!

TERAPOD-625x625Dziś mam prezent. Niezwykły prezent dla wszystkich czytelników Biznesu Bez Stresu, którzy lubią za darmo słuchać podcastów i audiobooków. Dzięki aneksowi do mojej umowy z Wydawnictwem Helion mam prawo udostępnić w ramach Biznesu Bez Stresu wersję audio mojej książki „Teraz! Jak już dziś zmienić jutro?”. Ostatnie egzemplarze oryginalnego wydania papierowego prawdopodobnie są jeszcze dostępne w Sklepie Biznesu Bez Stresu.

Audiobook „Teraz! Jak już dziś zmienić jutro?” ukaże się w trzynastu codziennych odcinkach podcastu począwszy od jutra, czyli 3 listopada 2020 roku aż do niedzieli 15 listopada 2020 roku.

Wszystkie odcinki opublikuję również w serwisie YouTube w skromnej oprawie graficznej – dla tych, którzy używają YouTube’a głównie do słuchania w ciemno, a nie patrzenia.

O książce „Teraz!” usłyszałem wiele pochlebnych opinii i serdecznie za nie dziękuję, ale największą radość sprawiło mi to, co o mojej twórczości napisał sam David Allen – twórca słynnej metody zwiększania efektywności osobistej Getting Things Done (GTD):

Niewiele jest na świecie osób takich jak Krzysztof. Od wielu lat konsekwentnie bada i stosuje zasady skutecznego działania, które sprawdzają się w praktyce i umożliwiają dokonywanie rzeczy ważnych i znaczących. Jego praca zasługuje na uwagę każdego, kto chce ulepszyć otaczający go świat.

[David Allen – twórca metody Getting Things Done]

Zapraszam zatem serdecznie do posłuchania. W domu i w pracy, w samochodzie i w pociągu, w samolocie i na ulicy, w parku i w lesie, na spacerze i w biegu, na słońcu i w deszczu. Jestem pewien, że będzie to pożytecznie spędzony czas, ponieważ w „Teraz! Jak już dziś zmienić jutro?” zgromadziłem mnóstwo wskazówek, jak podejmować właściwe decyzje, to znaczy takie, jakich się potem nie żałuje.

Jedna myśl w temacie “BBS #0080: Teraz! Audiobook

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.