PILNE! Koniec „Mylneryków”!

UWAGA!
OSTATNIA OKAZJA!
Książka „Mylneryki. Ilustrowany katalog błędów, skłonności i złudzeń poznawczych” będzie dostępna w sprzedaży internetowej tylko do końca 2019 roku!

DOSKLEPU

Projekt „Mylneryki” osiągnął w 2019 roku swoje trzy podstawowe cele:

  • artystyczno-edytorski – oprócz mojej olbrzymiej satysfakcji świadczą o tym przychylne recenzje i wyróżnienia przyznane przez branżowe autorytety;
  • edukacyjny – polegający na spopularyzowaniu wiedzy dotyczącej błędów, skłonności i złudzeń poznawczych;
  • marketingowy – związany z przyciągnięciem do Biznesu Bez Stresu licznego grona nowych czytelników.

Przyznam, że szczególnie ucieszył mnie sukces niecodziennej, ekskluzywnej oferty personalizowania „Mylneryków” za pomocą pisanych na zamówienie, limerycznych dedykacji. Mam nadzieję, że te skrawki poezji, które pieczołowicie komponowałem na podstawie informacji otrzymywanych od zamawiających, sprawiły radość obdarowanym i pomogły podbić niejedno serce! ;-)

Niestety z pewnym smutkiem informuję, że kultywując esencjalistyczną zasadę koncentracji sił i środków, 31 grudnia 2019 roku kończę internetową sprzedaż „Mylneryków”. Chcę z pełną mocą zająć się nowymi wyzwaniami.

Co prawda sklepowy magazyn Biznesu Bez Stresu zieje pustką, ale jeśli przed powitaniem Nowego 2020 Roku zdążysz złożyć zamówienie, to zrealizuję je, podkradając dla Ciebie książkę z puli przeznaczonej do dystrybucji podczas moich spotkań „na żywo” z czytelnikami bloga (chyba że i ten zapas się wyczerpie).

Zapraszam zatem do sklepu po ostatnie zakupy. W chwili publikacji tego wpisu „Mylneryki” są jeszcze dostępne, a ja w prezencie noworocznym biorę na siebie koszty przesyłki.

Unikalne, jedyne w swoim rodzaju „Mylneryki” to doskonały prezent dla Kacpra, Matyldy, Agnieszki, Babci i Dziadka, Maćka, Doroty i Grzegorza, a także dla ukochanej osoby na Walentynki! Kup teraz, bo później już nie będzie!

OSTATNIA OKAZJA!

DOSKLEPU

2 myśli w temacie “PILNE! Koniec „Mylneryków”!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.