KlubBBS: Rozdaję Kostki GoNo!

BBS150GBTo się zaczęło w Amsterdamie podczas konferencji GTD Summit. Miałem w kieszeni prototypy Kostek GoNo i rozdawałem je niezwykłym ludziom. Kostkę GoNo mają już między innymi: David Allen, jego żona Kathryn, dwaj pozostali Ojcowie Założyciele GTD – Dean Acheson i Russell Bishop, współautor „GTD for Teens” Mike Williams, amerykańska astronautka Cady Coleman, Michał „Nozbe” Śliwiński, Mistrz GTD na Polskę Jakub Ujejski i Człowiek, Który Ogarnia Chaos, Marcin Kwieciński. Ty też możesz dołączyć do grona wybrańców. Jak to zrobić?

Aby ZA DARMO otrzymać prototyp Kostki GoNo:

  • Zapisz się do Klubu Biznesu Bez Stresu. Wait! Jeśli to czytasz, to należysz do Klubu, więc pierwszy krok masz już za sobą!
  • Z adresu, którego użyłeś do rejestracji w Klubie Biznesu Bez Stresu, wyślij maila na adres testeq {at} KostkaGoNo.pl i podaj w nim, gdzie mam wyekspediować Twoją Kostkę GoNo. Pamiętaj, że poczta elektroniczna nie zapewnia poufności danych. Ja nie wykorzystam Twojego fizycznego adresu do niczego innego niż wysłanie Kostki GoNo, ale pamiętaj, że to nie jest sklep internetowy, tylko zwykła nieszyfrowana poczta elektroniczna.
  • Kostki GoNo będę wysyłał do wyczerpania zapasu. Seria prototypowa wynosiła 200 sztuk, ale kilkadziesiąt z nich już rozdałem w Amsterdamie.
  • Kostki GoNo będę wysyłał na własny koszt zwykłym listem i wierzę, że żadna z nich nie zginie, ale niestety nie mogę tego zagwarantować.
  • Kiedy już dostaniesz swoją Kostkę GoNo, zapoznasz się z jej instrukcją obsługi i zacznie Ci dobrze służyć, rozważ proszę wsparcie Pajacyka. Pamiętaj, że do niczego Cię nie zmuszam. Kostka GoNo działa także bez żadnej wpłaty, choć nie wiem, czy równie dobrze. ;-)

A zatem… jeśli chcesz dostać za friko unikalny prototyp Kostki GoNo, nie zastanawiaj się, tylko MEJLA ŚLIJ! ;-)

»»» Instrukcja obsługi Kostki GoNo «««

2 myśli w temacie “KlubBBS: Rozdaję Kostki GoNo!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.