Już za chwileczkę

CZASUJEWielu ludzi spędza całe swoje życie, mając nadzieję, że „już za chwileczkę, już za momencik” będą wreszcie szczęśliwi. A kiedy przejdą na emeryturę, to już w ogóle trafią do raju. Tymczasem po wkroczeniu w przyszłość okazuje się, że wcale nie jest lepiej.

W gruncie rzeczy niewiele się zmienia. Ta wymarzona przyszłość zadziwiająco przypomina uporczywie lekceważoną teraźniejszość. I nadal mają nadzieję, że „już za chwileczkę, już za momencik” coś się wydarzy i odmieni ich życie.

Tymczasem szczęście cały czas przepływa obok nich i tylko od nich zależy, czy je zauważą i pochwycą, czy też pozwolą mu bezpowrotnie wsiąknąć w przeszłość.

Nie czekaj!

Rozejrzyj się!

Popatrz, ile piękna jest wokół ciebie!

Jak co roku, wiosna znów przyniosła nową nadzieję – nadzieję, którą przyroda wykorzystuje, ponieważ nie ma zwyczaju wydziwiać i odkładać wszystkiego na półkę z marzeniami.

Nie jesteś w stanie zrobić wszystkiego, ale możesz dokonać tego, co uważasz za najważniejsze. Musisz tylko skupić się i jak najwcześniej przystąpić do działania.

Jeśli przestaniesz zajmować się błahostkami, oglądaniem rolników, którzy szukają żon, i polityków, którzy cię nienawidzą, wygospodarujesz mnóstwo czasu na pielęgnowanie swojego szczęścia.

Zamień „już za chwileczkę, już za momencik” na „już teraz”!

A jeśli nie wiesz, od czego zacząć, przeczytaj moją książkę „Teraz! Jak już dziś zmienić jutro?”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.