Czytalność

Czytalność BIZNESU BEZ STRESU

Systematyczny czytelnik i komentator BIZNESU BEZ STRESU orginal_replica zgłosił chęć zapoznania się z danymi statystycznymi dotyczącymi liczby czytelników mojego blogu w jego czteroletniej historii. Powyższy wykres przedstawia dane kwartalne uchwycone 13 lipca 2010 roku. Myślę, że prawidłowo oddają one dynamikę zmian, jednak nie jestem pewien, czy zawierają pełną wiedzę o wartościach bezwzględnych. Niestety nie stosuję żadnych zewnętrznych narzędzi analitycznych. Posługuję się jedynie statystykami platformy blox.pl, co do których działania wiele osób ma szereg wątpliwości.

Tak czy inaczej, do pierwszego kwartału 2010 roku popularność BIZNESU BEZ STRESU rosła skokowo, mimo że nie podejmowałem żadnych specjalnych działań promujących moją niepowtarzalną twórczość. :-) To miłe, nieprawdaż?

Poza tym dla mnie liczy się jakość, a nie ilość, a poziom dyskusji z moimi Czytelnikami stanowi dla mnie olbrzymią satysfakcję intelektualną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.