Równouprawnienie sportu

Już miałeś wyjść pobiegać, ale twój wzrok przyciągnął kolejny odcinek telenoweli, a potem wiadomości i wieczorny film. Może jutro znajdziesz czas na bieganie…

Już miałeś zrobić 20 brzuszków i 10 pompek, ale twój niezawodny instynkt poprowadził cię do kuchni, gdzie zrobiłeś sobie wspaniałe kanapeczki. Dużo kanapeczek. A przecież powszechnie wiadomo, że niezdrowo jest wysilać się z pełnym brzuchem. Może jutro znajdziesz czas na kilka ćwiczeń…

Nic z tego!

Ani jutro, ani pojutrze, ani za tydzień!

Bieganie, pływanie czy ćwiczenia muszą stać się równoprawnym elementem twojego życia, tak jak oddychanie, jedzenie i spanie.

To jest możliwe – wystarczy tylko chcieć!

Czy wiesz, że tylko trzęsienie ziemi może powstrzymać mnie przed sobotnio-niedzielnymi porannymi wizytami na basenie? To jest stały element mojego życia, do którego dopasowywane są inne plany.

Czy wiesz, że nawet Ferdynand Kiepski nie jest w stanie powstrzymać mnie po południu przed wskoczeniem na orbiterek?

A potem muszę, no po prostu muszę jeszcze wyciągnąć się na materacu i wykonać kilka ćwiczeń utrzymujących mój brzuch, bicepsy i nie-wiem-co-jeszcze w stanie, który sprawia mi niekłamaną satysfakcję:

Winter Sport 1 Winter Sport 2

Uczyń sprawność fizyczną elementem swojego życia, a nie tylko dodatkiem. Wtedy życie nie będzie przeszkadzało ci w biegach, skokach i ćwiczeniach!

Niech żyje równouprawnienie sportu!

Niech żyje!

Niech żyje!

Niech żyje!

Jedna myśl w temacie “Równouprawnienie sportu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.