Wielki Inspirator

Znienacka stałem się Wielkim Inspiratorem środowiska GTD. We wpisie Jedyne zobowiązanie noworoczne stwierdziłem, że jedynym postanowieniem noworocznym wartym uwagi jest:

Będę co tydzień wykonywał Przegląd Tygodniowy.

Tak mi się spodobał ten pomysł, że umieściłem na Twitterze następujący wpis:

„Take a 52 challenge! 52 Weekly Reviews in 2010! #GTD”

czyli

„Podejmij wyzwanie 52! 52 Przeglądy Tygodniowe w 2010! #GTD”

Jakież było moje zdziwienie, gdy następnego dnia ideę tę podchwyciła Kelly Forrister, szefowa Pionu Interaktywnej Edukacji w David Allen Company, i zainicjowała na forum GTD Connect wątek dyskusyjny związany z tym pomysłem. Oto jej wpis:

Weekly Review Support Group
Inspired by TesTeq’s Tweet about „Take a 52 challenge! 52 Weekly Reviews in 2010!”, I thought we might be able to do something with this through the Connect Forums.
I’m not looking to enforce a Weekly Review on anyone, but more like, when people do one they can report in and let others know what worked and ask questions. Kind of like the Connect Book Club, but for Weekly Reviews. I could do a weekly post with inspiring quote and tip about the Weekly Review.
Anyone interested? Any suggestions on how this could work best?
Kelly

czyli:

Grupa Wsparcia Przeglądu Tygodniowego
Zainspirowana twitterowym wpisem TesTeqa „Podejmij wyzwanie 52! 52 Przeglądy Tygodniowe w 2010!”, pomyślałam, że moglibyśmy coś z tym zrobić w ramach forów dyskusyjnych GTD Connect.
Nie chcę wymuszać na nikim wykonywania Przeglądów Tygodniowych, lecz raczej myślę o platformie wymiany poglądów dla osób, które chciałyby opowiedzieć o swoim Przeglądzie Tygodniowym, o tym, co się sprawdziło, i zadać związane z tym pytania. Przedsięwzięcie podobne do Klubu Książkowego GTD Connect, ale dedykowane Przeglądom Tygodniowym. Mogłabym co tydzień publikować wpis z inspirującym cytatem i radą dotyczącą Przeglądu Tygodniowego.
Czy ktoś jest zainteresowany? Czy macie jakieś sugestie, jak najlepiej to przeprowadzić?
Kelly

W ciągu pierwszych 24 godzin inicjatywę Kelly poparło kilkanaście osób. Szkoda tylko, że dostęp do tej części forum jest ograniczony, ale… każdy może skorzystać z 14-dniowego, bezpłatnego okresu próbnego „GTD Connect Free Trial”.

Zachęcam!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.