KlubBBS: Productive! Magazine. Antologia

PRODMAG1Na półce z e-bookami Klubu Biznesu Bez Stresu pojawia się kolejna pozycja. To „Productive! Magazine. Antologia”, czyli kompletna kolekcja moich artykułów, które ukazały się w „Productive! Magazine”. Wszystkie poprawione, odświeżone i sformatowane tak, żeby tekst był czytelny na urządzeniach przenośnych. Pobierz lub wyświetl w przeglądarce plik »»» prod-mag.pdf «««.

„Productive! Magazine” był internetowym czasopismem stworzonym przez Michała Śliwińskiego, założyciela i szefa firmy Nozbe, która udostępnia oprogramowanie do zarządzania pracą indywidualną i zespołową. Periodyk ten ukazywał się w wielu językach i zawierał artykuły uznanych ekspertów z dziedziny produktywności oraz rozwoju osobistego. W polskiej wersji językowej światło dzienne ujrzało osiemnaście numerów – pierwszy w lutym 2014 roku, a ostatni w lutym 2017 roku.

Antologię rozpoczyna wywiad, który Michał Śliwiński przeprowadził ze mną w 2014 roku i opublikował w inauguracyjnym numerze czasopisma. Po nim następuje szesnaście artykułów, które pojawiły się w kolejnych, polskich edycjach „Productive! Magazine” oraz dwa artykuły, które ukazały się w jego angielskiej wersji. Na końcu znajdują się oryginalne slajdy GTD Dominoes, na podstawie których powstał artykuł Domino GTD.

Serdecznie dziękuję Michałowi za wyrażenie zgody na stworzenie tej antologii i życzę wszystkim czytelnikom miłej, pożytecznej i produktywnej lektury!

2 myśli w temacie “KlubBBS: Productive! Magazine. Antologia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.