BBS #0040: BBS Kalendarz 2020

Nie masz czasu czytać tego wpisu, to go posłuchaj! Tutaj albo w postaci podcastu Biznesu Bez Stresu dostępnego we wszystkich rozgłośniach od Apple po Spotify i YouTube!

BBSKAL04Rachuba czasu, zegary i kalendarze są jedną z moich pasji. Kiedyś marzyłem o zreformowaniu tej dziedziny życia, ale zrozumiałem, że opór materii jest za duży, żeby dało się coś z tym zrobić. Ludzie są zbyt przywiązani do nierównych miesięcy, dni tygodnia wypadających w każdym roku inaczej i 24 godzin składających się z 60 minut. Dlatego skupiłem się na projektowaniu takich kalendarzy i zegarów, które najlepiej prezentują tę pogmatwaną materię.

Na łamach Biznesu Bez Stresu wielokrotnie zajmowałem się już tą tematyką:

Dziś czas na nową rewelację: „BBS Kalendarz 2020”.

Po co go stworzyłem?

Na moim biurku od zawsze stoi papierowy kalendarz. Mogę na nim jednym rzutem oka sprawdzić, którego wypada przyszła środa, a którego drugi poniedziałek września. Niestety dostępne kalendarze są albo za duże, żeby je umieścić pod monitorem, albo za małe i przez to nieczytelne. Wszystko z powodu powszechnie stosowanego, prostokątnego układu miesięcy (3×4 lub 4×3).

BBSKAL01

Tak, wiem, mogłem powiesić sobie coś na ścianie, ale ja chciałem mieć kalendarz pod monitorem i już! Jeśli też o tym marzysz, popatrz, com uczynił:

BBSKAL02

„BBS Kalendarz 2020” doskonale mieści się pod monitorem, jest czytelny i zawiera wszystko, czego potrzebujesz. Dni tygodnia, daty, podział na miesiące i numery tygodni.

BBSKAL04

Ty też możesz mieć swój „BBS Kalendarz 2020”! Wystarczą trzy proste kroki:

  1. Pobierz lub wyświetl w przeglądarce plik PDF, do którego link znajduje się we wpisie „KlubBBS: BBS Kalendarz 2020” (tak, musisz zapisać się do Klubu Biznesu Bez Stresu, żeby pobrać lub wyświetlić ten plik, ale członkostwo w naszym Klubie nic nie kosztuje).
  2. Wydrukuj „BBS Kalendarz 2020” na kartce A4.
  3. Złóż kartkę wzdłuż zaznaczonych linii i postaw swój wspaniały „BBS Kalendarz 2020” pod monitorem.

Niech „BBS Kalendarz 2020” sprzyja Twoim planom!

»»» Zapisy do Klubu! Tutaj! «««

7 myśli w temacie “BBS #0040: BBS Kalendarz 2020

  1. Dziękuję, kalendarz już na swoim miejscu.
    Przy okazji zgłębiania tematu Mylneryków, wpadł mi w ręce The Periodic Table Of Collective Delusions And Misconceptions, dostępny na stronie Weizmann Institute of Science. Więc się tym dzielę.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.