Teraz! dystrybucja

Teraz! Kindle

25 października 2015 roku to data, która dzieli dzieje świata i Polski na dwa okresy: przed udostępnieniem i po udostępnieniu ludzkości mojego dzieła „Teraz! Jak już dziś zmienić jutro?”.

Od tego momentu nic już nie będzie takie samo jak kiedyś. Nagle z szarego tłumu zaczną się wyróżniać uśmiechnięci ludzie dysponujący supermocą właściwego decydowania. To czytelnicy mojego przewodnika potrafiący, niczym Mr. Spock, z żelazną logiką odcedzać złudzenia od rzeczywistości i na tej podstawie dokonywać wyborów, których później nie żałują. Będzie ich coraz więcej i więcej, a ilość światowej głupoty będzie z dnia na dzień malała.

Tego bym chciał…

Tymczasem cieszę się, że książka elektroniczna „Teraz! Jak już dziś zmienić jutro?” pojawiła się w czytnikach osób, które skorzystały z przedsprzedaży, a do zwolenników wydania tradycyjnego niebawem zapukają listonosze. Osobiście sprawdzę, czy księgarnie należycie wyeksponowały przewodnik, tak żeby żaden potrzebujący go nie przeoczył.

Bądź awangardą dobrej zmiany! ;-)

Przeczytaj „Teraz! Jak już dziś zmienić jutro?”!

Zachęć też do tego swoich znajomych!

Niech będzie lepiej, a nie gorzej!

Jedna myśl w temacie “Teraz! dystrybucja

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.