Spraw, by była szczęśliwą matką

Mężczyzna spotyka kobietę. Albo kobieta spotyka mężczyznę. Zakochują się w sobie i pobierają. Kobieta rodzi dziecko. To szok dla mężczyzny. Niby chciał mieć to dziecko, ale teraz jego kobieta nie zajmuje się nim tak jak dawniej. Teraz jest mały konkurent, który nie dość, że zajął centralne miejsce w rodzinie, to jeszcze wymaga opieki, kiedy kobieta jest bardzo zmęczona.

Mężczyzna nie chce albo nie potrafi tego wytrzymać. Odchodzi, rzuca się w wir pracy zawodowej albo topi swój żal w alkoholu i zabawie. Kobieta odejść nie może – przecież nie zostawi istoty, którą wraz z ukochanym mężczyzną powołała do życia i przez dziewięć miesięcy nosiła pod sercem, oczekując szczęśliwego rozwiązania.

Nie zostawiaj swojej kobiety w najszczęśliwszym momencie jej życia, w którym najbardziej potrzebuje twojego wsparcia, akceptacji i miłości. Uczyniłeś ją matką – spraw, by była szczęśliwą matką.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.