GTD nadchodzi…

Gdy w 2003 roku wiedziony ciekawością kupiłem w księgarni internetowej Amazon książkę Davida Allena „Getting Things Done – The Art of Stress-Free Productivity” nie wiedziałem, że po jej przeczytaniu moje życie już nigdy nie będzie takie, jak przedtem – wypełnione bez ładu i składu setkami spraw do załatwienia, dziesiątkami nigdy nie rozpoczętych projektów i przenikającą to wszystko myślą „Kiedy ja się wreszcie z tego wyplączę?”

Zastosowanie wskazówek przedstawionych przez Allena pozwoliło mi wyczyścić przedpole moich działań i rozpocząć realizację najważniejszych przedsięwzięć w zdecydowany i efektywny sposób. Stałem się jednym z tych, którzy wiedzą, jak radzić sobie z wyzwaniami związanymi z pracą zawodową i życiem osobistym. I to wszystko za pomocą kilku nieskomplikowanych narzędzi i dyscypliny w ich stosowaniu.

Możesz zatem zrozumieć, jak bardzo ucieszyła mnie decyzja wydawnictwa Helion, że po wakacjach ukaże się polskie tłumaczenie tej książki pod nieco zmienionym tytułem „Sztuka efektywności. Skuteczna realizacja zadań”. Przygotuj się na pozytywne zmiany w swoim życiu – o ile oczywiście przeczytasz książkę i zastosujesz opisane w niej sposoby. GTD (czyli metoda Getting Things Done) nadchodzi, byś mógł mądrzej, łatwiej i przyjemniej osiągać swoje cele.

Pozdrawiam,

TesTeq – Krzysztof Wysocki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.