Świńska grypa cię zabije

W wywiadzie dla Gazety Wyborczej dr Paweł Grzesiowski, kierownik Zakładu Profilaktyki Zakażeń w Narodowym Instytucie Leków stwierdził:

„od jesieni do wiosny zachoruje najprawdopodobniej 10% społeczeństwa (3,5 miliona). W najbardziej pesymistycznej wersji zarazić się może 30% (12 milionów) Polaków.

To straszne!

Według dr Grzesiowskiego najpierw wymrą kobiety w ciąży, potem dzieci cierpiące na przewlekłe choroby, po nich młodzi, zdrowi ludzie w wieku 14-49 lat, dzieci zdrowe, a na końcu osoby po 50. roku życia.

Ten chytry wirus doskonale rozpoznał słabość naszego systemu ubezpieczeń społecznych i zamierza w pierwszym rzędzie zaatakować przyszłych i obecnych płatników składek ZUS. Reszta pozostanie wówczas bez środków do życia!

Na szczęście są jeszcze koncerny farmaceutyczne. One uratują nas przed tą klęską, sprzedając każdemu z nas szczepionkę za 100-130 złotych.

Najciekawsze jest jednak następujące stwierdzenie dr Grzesiowskiego:

A/N1H1 różni się od wirusa zwykłej grypy tym, że to zupełnie nowy wynalazek. Jest to wirus zwierzęco-ludzki, dlatego nie mamy na niego odporności.

Wynalazek! Dzieło ludzkich rąk i umysłów! Nie żaden ewolucyjny przypadek, ale skonstruowany z premedytacją, na zgubę ludzkości i na chwałę przemysłu farmaceutycznego robal.

Istnieją dwa wytłumaczenia, po co ten wirus został w Meksyku wypuszczony na wolność. Obydwa związane ze spodziewanym wprowadzeniem przez rządy wszystkich krajów obowiązkowych szczepień przeciwgrypowych:

  1. teoria inwigilacyjna mówi, że szczepionki będą zawierały mikroukłady RFID umożliwiające zdalne identyfikowanie ludzi i śledzenie ich aktywności (obecnie układy takie są wszczepiane psom). Dzięki temu służby specjalne będą miały pełną kontrolę nad społeczeństwami.
  2. teoria klimatyczna mówi, że ponieważ działalność człowieka jest główną przyczyną niekorzystnych zmian klimatu, poprawa sytuacji nastąpi po zredukowaniu liczby ludzi. Wojny nie przynoszą dostatecznych efektów i w dodatku powodują usuwanie jednostek bez żadnego planu. Stworzono zatem binarny system eksterminacyjny składający się ze szczepionki zawierającej czynnik A i hamburgerów zawierających czynnik B. Połączenie się tych czynników w organizmie jest zabójcze. Założono, że w konieczność szczepienia przeciw grypie uwierzą tylko idioci, a ci, którzy obżerają się hamburgerami, są największymi niszczycielami środowiska naturalnego. Zatem cały plan ma na celu radykalne udoskonalenie rasy ludzkiej i warunków jej życia poprzez eliminację jednostek aspołecznie i bezmyślnie marnujących zasoby naszej planety.

Jak myślisz: która z tych teorii jest prawdziwa?

A może znasz jeszcze lepsze wytłumaczenie fenomenu świńskiej grypy?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.